Головна Високодебітні свердловини

Промислові високодебітні свердловини

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрук

Чим промислові високодебітні свердловини на воду відрізняються від інших типів свердловин?

В першу чергу - результатом. Це свердловина, що дозволяє отримати максимум води з водоносного горизонту. Окрім високої продуктивності, такі свердловини ще відрізняються рекордним терміном служби, здатністю до ремонту і надійністю.

Основні споживачі таких свердловин - це ті, кому потрібна одна високодебітна свердловина, яка може замінити декілька низько або середньодебітних.

Для буріння таких свердловин, по-перше, потрібні певні бурові верстати, по-друге - складні конструкції, використовуючі труби великих діаметрів, в третіх - дотримання основних правил буріння (якісна цементація, засипка гравію і так далі) і по-четверте - досвідчені і добросовісні бурові майстри.

Природно, такі свердловини - найдорожчі. Але ціна відповідає результату.

Важливо відмітити, що при виборі підрядчика для буріння, Замовник порівнює пропозиції по двох параметрах - глибина свердловини і ії ціна. Це помилкова думка. Свердловина - продукт дорогий і повинен використовуватися тривалий час. Порівнювати пропозиції треба ще і за наступними показниками:

  • конструкція;
  • матеріал труби рабочої колони;
  • метод буріння;
  • ремонтопридатність.

bv

Як видно на малюнку, дві свердловини однакової глибини, з однаковою кількістю колон мають дуже різні показники (ціна, дебіт, надійність).

Природно, якщо немає необхідності отримувати максимальну кількість води, то слід розглядати свердловини простіших конструкцій.

Буріння промислових свердловин для забезпечення артезіанською водою цілих населених пунктів і великих промислових об'єктів - була основна мета створення Компанії "Бурвод".

Для буріння глибоких промислових свердловин компанія має основні переваг:

  •  Парк техніки, що дозволяє виконувати роботи будь-якої складності. Багато доопрацювань бурових машин було розроблено фахівцями нашої компанії, на підставі багаторічного досвіду.
  • Досвід в бурінні свердловин будь-якої складності в усіх регіонах України. Використання власних архівних даних.
  • Важливість обирати оптимальний метод буріння, виходячи з потреб замовника.
  • Високі вимоги до постачальників труб, відносно якості їх продукції (відповідні сертифікати представлені в розділі "Законодавча база").
  • Власна виробнича база, що дозволяє використання фільтру власного виробництва.
  • Можливість бурити методом із "зворотним промиванням" і методом з "розширеним контуром".

 


Как видно на рисунке, две скважины одинаковой глубины, с одинаковым количеством колонн имеют очень разные показатели (цена, дебит, надежность).
По-русскиУкраїнськоюEnglish
У чому відмінність напірних і безнапірних підземних вод?

 

Підземні води, що знаходяться в безпосередньому контакті з атмосферою через відкриті пори проникного середовища, називаються безнапірними.

Напірні води відокремлені від атмосфери відносно водонепроникними породами.

Архив скважин

См?ртЪ сп@мерам

Вхід